"Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe." — Albert Einstein

niedziela, 26 czerwca 2011

BroszkiPostanowiłam dla odmiany stworzyć coś nowego, czego jeszcze nie miałam okazji robić. Padło na broszki. Filcowo-tkaninowo-koralikowe :) czyli wszystkiego po trochu. Całkiem przydatna rzecz taka broszka, można sobie na przykład rozweselić nią torebkę. Moje broszki nie są z pewnością z gatunku tych "eleganckich" ale do przyozdobienia torebki są chyba w sam raz? Jak myślicie?niedziela, 5 czerwca 2011

No i nareszcie jest Amelia!Amelia - Osoba wnikliwa, subtelna o wielkiej kulturze i pełna temperamentu. Lubi zmiany i podróże. Ma skłonności do melancholii i wnikania w tajemnice wiary i okultyzmu. Dobry znawca ludziej natury.

Tyle, jeśli chodzi o znaczenie imion :) Co prawda Amelia miała być aniołem, ale koniec końców pomyślałam sobie, że przecież nie wszystkie tildy muszą nimi być! Dlatego właśnie Amelia jest po prostu zwykłą tildową lalką. Tak czy inaczej ma swój urok i basta!A ze spraw przyziemnych i nieco mniej przyjemnych... zostałam uziemiona w domu z powodu paskudnego (i bolesnego :( niestety) zapalenia zatok! Mam jednak nadzieję, że choć jednym plusem tej beznadziejnej sytuacji będzie odrobina czasu wolnego od pracy. Być może - jeśli sił wystarczy - zaowocuje to jakimś nowym wytworem spod znaku maszyny do szycia :)

Pozdrawiam serdecznie!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails